Darmowy mailowy mini Kurs Talentowy

D

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w darmowym mailowym kursie talentowym. Masz wyniki testu Gallupa (badania Clifton Strenghs) i nie za bardzo wiesz od czego zacząć? Przygotowałem dla Ciebie darmowy mini kurs, który w czterech krokach pozwoli Ci poznać trochę bardziej Twoje talenty. Mam nadzieję, że zainspiruje Cię to dalszej pracy nad talentami!

Czym jest mailowy mini kurs talentowy?

Mailowy kurs talentowy to po prostu seria czterech maili, w których znajdziesz opisy czterech kroków pomocnych w poznawaniu talentów i pracy nad nimi. Każdy mail to jeden krok, jedno proste ćwiczenie.

Jak często dostanę te maile?

Maile dostaniesz codziennie, rozpoczynając od teraz, czyli od momentu w którym zapiszesz się na listę mailingową.

Co dostanę w ramach kursu?

Każdy mail to krótki opis kolejnego kroku i krótkie nagranie video z instrukcją co należy w danym kroku zrobić oraz dlaczego warto.

Czy potrzebuję mieć zrobiony test Gallupa?

Możesz zapisać się na kurs nie znając swoich talentów, ale będzie to wtedy dla Ciebie tylko informacyjny kurs – dowiesz się co możesz zrobić znając swoje talenty. Dużo więcej skorzystasz znając swoje talenty.

Jeżeli jeszcze nie znasz swoich talentów to zapraszam na stronę z informacją jak go zrobić. :)

Ile to kosztuje?

Kurs jest całkowicie ZA DARMO! Kosztuję Cię to tylko zapisanie się na listę mailingową prowadzoną przeze mnie (ponoć warto, tak mówią inne osoby zapisane na tę listę ;) ).

Zapraszam Cię do darmowego mailowego mini kursu talentowego!

Recent Posts

Categories