Zapisz się na newsletter

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-Perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.
Przykładowy list, który wysyłam w każdą sobotę. 📪
Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-Perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.
Przykładowy list, który wysyłam w każdą sobotę. 📪

Wystąpienia, prezentacje, wywiady

Z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą. Jeżeli tylko jest taka możliwość pojawiam się jako gość na konferencjach, w podcastach oraz udzielam wywiadów dla osób, które są zainteresowane tym w czym czuję się kompetentny.

Zebrałem poniżej kilka linków do miejsc, gdzie można mnie obejrzeć, posłuchać lub poczytać. Oto moje wystąpienia, prezentacje i wywiady:

Artykuły i wywiady

Jak zmienić talent w mocną stronę? – Wywiad, z którego dowiesz się, m.in.: jak odkryć, że coś jest naszą mocną stroną, czy talenty, mocne strony i cechy osobowości to jest to samo, czy indywidualny zestaw mocnych stron zmienia się z wiekiem.
Data publikacji: 25.01.2022 r.

Czas na twoje mocne strony! Dowiedz się jak pracować z talentami Gallupa®! – Artykuł dla Miasta Kobiet, z którego dowiesz się, m.in.: czym się różnią talenty od mocnych stron, jak zrobić badanie Gallupa® i co oznaczają jego wyniki, jak wyciągnąć ze swoich talentów maksimum korzyści i czy badanie CliftonStrengths® może się mylić.
Data publikacji: 21.01.2022 r.

Z pasją o mocnych stronach – wywiad poprowadzony przez Krzysztofa Sebastiana Kołacza dla iMagazine.
Numer: 5/2018

Jakie są moje wrodzone, powtarzalne sposoby działania, myślenia i odczuwania? – Artykuł dla czasopisma Firmer.
Numer: 2/2018

Organizacja po Twojemu. Jak wykorzystać talenty w praktyce? – Artykuł dla czasopisma Estate.
Numer: 1/2018

Webinary i live’y

Każdy z nas ma 34 talenty, które warto rozwijać i jak zmienić je na mocne strony? – Rozmowę prowadziła Joanna z La Mamma.
Data publikacji: 5.04.2022 r.

Gościnny live o budowaniu społeczności wokół podcastu – Rozmowę prowadzi Wojtek z Podcastowe Porady.
Data publikacji: 7.03.2022 r.

Live z autorami książki „Czas na twoje mocne strony” – Ola Budzyńska, Pani Swojego Czasu, pyta nas o to, jak pracować z talentami w życiu prywatnym i zawodowym.
Data publikacji: 24.01.2022 r.

Spotkanie autorskie „Czas na twoje mocne strony” – Dowiedz się, jak powstała kursoksiążka oraz jak możesz wraz z nią rozwijać swoje talenty.
Data publikacji: 19.01.2022 r.

Webinar „Czas na twoje mocne strony, pomożemy Ci zacząć i odczarujemy robienie testu” – Dowiesz się z niego, m.in.: co to są talenty Gallupa®, jak wygląda badanie talentów Gallupa®,
dlaczego warto poznać swoje talenty, jak można wykorzystywać talenty w codziennym życiu.
Data publikacji: 10.01.2022 r.

Podcasty

O intecjonalności, esencjaliźmie i samodyscyplinie w życiu – Mateusz Brela z podcastu „Champions Way Podcast – o psychologii sportu” zaprosił mnie do rozmowy tym m.in. zdobywaniu nowych umiejętności i aktualizowaniu wiedzę, dniu esencjalisty, świadomym inwestowaniu swojego czasu i uwagi.
Data publikacji: 4.01.2023 r.

Modele myślowe – przepis na skuteczne działania – O korzystaniu z modeli myślowych rozmawia ze mną Paulina Maciboch z podcastu „W zgodzie ze sobą”.
Data publikacji: 4.10.2022 r.

Talenty Gallupa – Jeśli szukasz podstaw na temat badań Gallupa oraz pracy z talentami to ten odcinek podcastu jest dla Ciebie.
Data publikacji: 3.10.2022 r.

O uważności i jej praktycznym zastosowaniu – Dla mnie uważność to jedno z narzędzi do wykorzystywania w codziennym życiu. Od lat się jej uczę i intencjonalnie wykorzystuję.
Data publikacji: 13.09.2022 r.

How structure will enhance your life and help you to change – Odważyłem się wystąpić w podcaście mówiąc po angielsku. Dla mnie to duży krok i cieszę się, że dostałem takie zaproszenie. Data publikacji: 31.05.2022 r.

Jak zwiększyć zarobki dzięki mocnym stronom? – Bardzo dobra rozmowa, którą poprowadził Marcin Iwuć. Dowiesz się z niej, m.in. jak wykorzystać konkretny zestaw talentów do zwiększania zarobków, jak podejść do projektowania kariery z wykorzystaniem swoich talentów.
Data publikacji: 14.04.2022 r.

Jak wykorzystać wiedzę o talentach w tańcu? – Okazuje się, że talenty też mogą być widoczne w tańcu. Bardzo ciekawe pytania zadały mi prowadzące podcast Tanecznik Podcast. Złożyłem w nim też pewną deklarację ;)
Data publikacji: 23.03.2022 r.

Jak nie wypalić się tworząc podcast? – Marcin Hinz pytał mnie m.in. o to, jak rozwijam się dzięki prowadzeniu podcastu, jaki mam w tym cel, skąd biorę kolejne tematy do odcinków i jak radzę sobie w trudnych momentach życia z zachowaniem regularności w tworzeniu.
Data publikacji: 14.03.2022 r.

Jak zmienić branżę, żeby nie żałować? – Marek Jankowski z Małej Wielkiej Firmy zaprosił mnie do rozmowy o moim doświadczeniu ze zmianą branży, ale również o tym, w jak sposób pomagam to zrobić innym.
Data publikacji: 10.01.2022 r.

Jak odkryć swoje talenty? – Chcesz zacząć pracować ze swoimi talentami? Dowiesz się jak to zrobić słuchając moich odpowiedzi na pytania Justyny z owsiana.pl
Data publikacji: 19.11.2021 r.

Jak odkryć i rozwijać swoje mocne strony? – Jeśli zastanawiasz się, czy są lepsze i gorsze talenty oraz dlaczego lepiej skupiać się na swoich mocnych stronach zamiast słabościach, ten odcinek jest dla Ciebie.
Data publikacji: 28.06.2021 r.

Jak osiągnąć wydajność bliską perfekcji i zarabiać na kursach online? – Porozmawiajmy o kursach online. W tej rozmowie dzielę się swoim doświadczeniem ich tworzenia, problemami, które pojawiały się po drodze, ale również tym, jak starałem się działać w zgodzie z potrzebami osób, dla których kurs przygotowywałem.
Data publikacji: 24.06.2021 r.

Czy wiesz co to są Talenty Gallupa? – Dowiesz się z tego podcastu podstaw na temat talentów Gallupa i zaczniesz je rozwijać w swoje mocne strony.
Data publikacji: 14.01.2021 r.

Z Dominikiem Juszczykiem o talentach i produktywności – Kolejny dobry podcast, w którym poruszamy temat pracy w zgodzie ze swoimi talentami i mądrej produktywności.
Data publikacji: 24.12.2020 r.

A Ty jakie masz talenty? – Z tego odcinka dowiesz się, jak krok po kroku wykonać test Gallupa, oraz jak znajomość mocnych stron może pomóc Ci w wyborze ścieżki zawodowej.
Data publikacji: 21.01.2020 r.

Produktywność, talenty i marka osobista – Posłuchaj o tym, czym jest produktywność, jak buduję swoją markę osobistą oraz jak korzystam ze wsparcia mentorów i mentorek. Będzie też dużo o książkach :)
Data publikacji: 5.11.2019 r.

Talenty Gallupa w odchudzaniu cz. I i cz. II – Talenty i odchudzanie? To dobry przykład na to, że świadomość talentów może być pomocna w każdym obszarze naszego życia.
Data publikacji: 17.06.2019 r.

Produktywność dla programisty – To właśnie pracując jako programista, zainteresowałem się produktywnością i poznałem Gallupa. Dzięki zaproszeniu Krzysztofa mogliśmy porozmawiać m.in. o tym, jak programiści mogą poprawić swoją produktywność, planować krótko- i długoterminowo, ustalać priorytety czy wykorzystywać czas największego skupienia. Jestem pewny, że są to tematy przydatne również innym osobom zainteresowanym produktywnością.
Data publikacji: 9.01.2019 r.

O budowaniu mikrospołeczności i wykorzystaniu talentów w życiu osobistym i zawodowym cz. 1 O produktywności, efektywności osobistej i zarządzaniu sobą w czasie cz. 2 – Długie rozmowy wymagają czasami podziału na dwie części. Tak właśnie było u Pawła Sali. W pierwszym podcaście opowiadam na temat talentów Gallupa oraz budowaniu społeczności wokół nich. Druga część rozmowy zawiera w sobie więcej informacji m.in. o tym, jak skutecznie pracować i zarządzać swoją energią.
Data publikacji: 15 i 27.11.2018 r.

Efektywność w firmie/zespole, test Gallupa, talenty – Rozmowa ta, porusza temat tworzenia efektywnych zespołów oraz tego, jak można wykorzystywać nasze talenty do ich budowania. Data publikacji 19.09.2018 r.

Czy warto zrobić test talentów Gallupa? Jak wykorzystać go do poprawy własnej efektywności? – Jeśli szukasz podstawowych informacji na temat testu Gallupa to podcast dla Ciebie. Znajdziesz tu również kilka bardzo praktycznych działań, które pomogą Ci poprawić swoją efektywność, dzięki znajomości wyniku badania.
Data publikacji: 16.04.2018 r.

Jak wstawać o 4-tej rano i stać się mistrzem efektywności? – Z tego podcastu dowiesz się o moim podejściu do produktywności oraz dlaczego tak dużą wagę przykładam do poranków. Będzie również o rozwijaniu talentów w mocne strony oraz sposobie na zostanie certyfikowanym coachem Gallupa.
Data publikacji: 11.01.2018 r.

Jak odkrywać talenty i rozwijać mocne strony? – Na zaproszenie Ani i Agnieszki z Więcej niż edukacja opowiadam o tym, po co nam świadomość własnych talentów, jak je rozwijać i wykorzystywać w życiu (relacjach, pracy, nauce), jak wspierać w tym również dzieci itd.
Data publikacji: 22.11.2017 r.

Inne

Jak poznać swoje silne strony i predyspozycje? O tym rozmawiam z Mariuszem Kapustą z Zarządzanie Projektami.
Data publikacji: 18.11.2018 r.

Poznaj 10 sposobowy na to by efektywnie pracować z domu.
Data publikacji: 2.01.2018 r.

Nagranie mojego wystąpienia podczas PolCaster2017.
Data publikacji: 25.06.2017 r.

INTENCJONALNY NEWSLETTER
Co tydzień wysyłam list, w którym zapraszam do rozmowy i zadania sobie ważnych pytań.
Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-Perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.
INTENCJONALNY NEWSLETTER
Co tydzień wysyłam list, w którym zapraszam do rozmowy i zadania sobie ważnych pytań.
Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-Perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.
Jeszcze jeden krok – potwierdź zapis!
Bardzo się cieszę, że będę mógł się z Tobą dzielić przemyśleniami. Koniecznie kliknij potwierdzenie zapisu, które znajdziesz w swojej skrzynce mailowej (sprawdź też folder spam). Zaraz po tym przekieruję Cię na stronę z prezentami – „Twoje pierwsze kroki po poznaniu talentów" oraz kartami talentowymi.
Jeszcze jeden krok – potwierdź zapis!
Dziękuję!