O mnie

O

This post is also available in: angielski

Jestem…

Nazywam się Dominik Juszczyk. Jestem pasjonatem produktywności, certyfikowanym coachem Gallupa (Gallup-Certified Strengths Coach) i certyfikowanym facylitatorem. Skupiam się na swoich silnych stronach i ogarniam chaos codzienności. Cieszę się moimi cudownymi porankami, których obowiązkowym elementem jest trening biegowy.

Nieustannie uczę się nowych rzeczy. Jestem pełen energii i ciągle w ruchu. Uwielbiam wstawać wcześnie rano i zaczynać dzień od biegania, czytania książek i medytacji. Dzięki temu jestem przygotowany na dalszą część dnia. Zawodowo pomagam zespołom i klientom indywidualnym poznawać, rozwijać i wykorzystywać swoje talenty i mocne strony w byciu bardziej efektywnym i produktywnym. Korzystając ze znanych mi narzędzi oraz doświadczenia, pracuję nad budowaniem dobrego zaangażowania w zespole. Takiego, które sprawia, że dobrze się pracuje i osiąga się wyniki, zarówno swoje prywatne, jak i firmowe. Uwielbiam pracę z ludźmi. Czerpię z tego energię.

Jako certyfikowany coach Gallupa skupiam się na tym, w czym jestem dobry. Codziennie staram się zrozumieć swoje silne strony i używać ich w pełni. Wiem, że skupiając się na nich, mam największe szanse osiągnąć pełnię moich możliwości.

Gallup Certified Strengths Coach

Korzystając z narzędzi facylitacji, wyciągam z zespołów to, co w nich najlepsze. Wierzę, że ludzie w zespołach mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Chcę im pomagać z tego korzystać.

Robię…

Jestem pasjonatem produktywności i uwielbiam dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi. Staram się być bardziej produktywny każdego dnia. Wciąż szukam lepszych, bardziej efektywnych sposobów działania. Wypróbowuję je, modyfikuję i włączam w mój system produktywności. Dzielę się moimi odkryciami na blogu, w podcaście oraz we vlogu, aby inni mogli skorzystać z tych doświadczeń.

W pracy skupiam się na silnych stronach zespołów, z którymi pracuję, i budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi i między nimi. Głównym obszarem mojej pracy jest efektywność zespołu, jego zaangażowanie oraz komunikacja, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna. Pracuję z członkami zespołów, z całym zespołem oraz z menedżerami.

Mogę Ci pomóc z…

Jako coach Gallupa mogę Ci pomóc:

 • Odkryć i nazwać Twoje silne strony oraz silne strony Twojego zespołu.
 • Znaleźć przykłady użycia Twoich silnych stron w Twoim życiu.
 • Zrozumieć, jak możesz użyć swoich silnych stron w roli menedżera w najbardziej produktywny sposób.
 • Budować zespół oparty na silnych stronach.
 • Zaangażować zespół, korzystając z podejścia Q12 Instytutu Gallupa.

Jako facylitator mogę Ci pomóc:

 • Przejść przez trudny proces grupowy.
 • Wykorzystać potencjał zespołu.
 • Wypracować najlepsze rozwiązanie.

Jako osobisty trener od produktywności mogę Ci pomóc:

 • Odkryć własny sposób na bycie produktywnym.
 • Odnaleźć wąskie gardła w Twoim obecnym systemie produktywności.
 • Zdefiniować Twoją wizję i jedną, najważniejszą rzecz, na której warto się skupić.
 • Odkryć silne strony Twojego zespołu i zrozumieć, jak ich używać w najbardziej produktywny sposób.
 • Wziąć odpowiedzialność za swoje cele.

Produktywność

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym, co piszę o produktywności, warto, abyś odwiedził/odwiedziła tę stronę. Znajdziesz tam moją definicję produktywności i linki do wpisów z tej kategorii.

Rozwój oparty o silne strony

Na tej stronieznajdziesz informację, dlaczego rozwój w oparciu o silne strony jest dla mnie tak ważny. Zachęcam Cię do odwiedzenia jej, ale także do przeczytania artykułów, które napisałem w tym temacie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o tym, co robię, skontaktuj się ze mną! Najlepiej za pomocą poniższego formularza.

Możesz także śledzić mnie na Twitterze, Facebooku, YouTubei Instagramie.

5 1 vote
Article Rating
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Posts

Newsletter

Categories