Marzenie

M

Po kilku kilometrach nagle przestaję słyszeć cokolwiek oprócz odgłosu stóp. Rytm wybijany przez moje nogi jest dla mnie wręcz hipnotyzujący. Nie ważne w którym kierunku biegnę i nie ważne jak szybko się poruszam. Przebywam w swoim własnym świecie. Tęsknię za tym stanem. Marzę o powrocie do biegania.

W drodze

W

W mojej wizji życia dodałem stwierdzenie, że jestem w drodze. Nadaję temu znaczenie. Chcę, aby to była rzeczywistość, a nie tylko ładne zdanie. W drodze, czyli w zmianie, doświadczaniu, testowaniu. Ale też w obserwacji, podziwianiu widoków,  i relacjach z napotkanymi osobami. Naprawdę chcę, aby moje życie było w drodze. 

Strach

S

Mam doświadczenia, którymi chcę się podzielić. Jednocześnie boję się je pokazywać. Bo nie wiem, jak ja zareaguję. Bo boję się, jak inni na nie zareagują. Dzięki odczuwaniu strachu, wiem że są to dla mnie istotne historie. Strach jest dla mnie wskazówką, że warto się danym obszarem mocniej zająć.

Wybór

W

Czasami, gdy jestem zmęczony zapominam, że robię to co robię, bo tak wybrałem. Dużo trudniej jest się złościć na zmęczenie, wiedząc, że to nie zewnętrzne czynniki są jego przyczyną. Jednocześnie świadomość sprawczości pozwala zastanowić się, czy te wybory były dobre. Jeżeli tak, to planuję jak odpocząć po zmęczeniu. Jeżeli nie, to zastanawiam się co chcę zmienić, aby nie być tak zmęczonym. Lubię sobie przypomnieć, że to ja wybieram.

Recent Posts

Newsletter

Patronite

Categories