Podcast 024 – Słownik talentów – Aktywator (Activator)

P

Słownik Talentów – Aktywator (Activator).

Zapraszam was do kolejnego odcinka serii “Słownik talentów”, poświęconemu talentowi Aktywator (Activator). W tym odcinku usłyszycie informacje o tym talencie oraz wywiad z osobą, która ten talent ma w swoim Top 5. Moim gościem jest Dominika Stróżyńska, która świetnie opowiada o tym jak to jest mieć ten talent, jak można go praktycznie wykorzystać i rozwijać. Poruszamy też inne tematy, jak to dwójka Aktywatorów, którzy mają łatwość rozpoczynania nowych wątków ;) Zapraszam!

 

Co to jest Słownik Talentów?

Warto zatrzymać się nad każdym z talentów z osobna, aby móc z talentów korzystać produktywnie, rozwijać je, dojrzewać i budować mocne strony. Każdy z nich ma swoje jasne i ciemne strony, wartości i potrzeby, obszary dojrzałości i niedojrzałości. Poznanie ich pomaga z nich korzystać w lepszy dla nas sposób.

Seria „Słownik talentów” jest poświęcona talentom. Każdy odcinek podcastu to wprowadzenie do talentu oraz rozmowa z osobą, która ma dany talenty. Dzięki temu możecie usłyszeć jak talenty „uwidaczniają się” na co dzień. Zachęcam Was do przesłuchania odcinków o własnych talentach, ale także o talentach Waszych bliskich oraz współpracowników.

Linki

 

O talencie Aktywator możecie też przeczytać na stronie Marty Bary - Aktywator

Transkrypt podcastu

Transkrypt odcinka jest dostępny tutaj. Jeżeli wolicie czytać niż słuchać to zapraszam!

Patronite

Podoba się Wam mój podcast? Chcielibyście abym publikował nowe odcinki częściej? Teraz możecie mi w tym pomóc! Zapraszam Was na mój profil w serwisie Patronite, gdzie możecie wesprzeć mój podcast.

Więcej szczegółów możecie przeczytać na tej stronie: http://npp.run/patronite

Patroni tego podcastu to:

Patroni pomagają za pośrednictwem portalu patronite.pl.

Grupa na FB

Działa już grupa „Z pasją o mocnych stronach” na FB. Jest w niej już kilkaset osób. W tej grupie możecie rozmawiać, dyskutować o:

  • talentach,
  • mocnych stronach,
  • produktywności,
  • wstawaniu wcześniej i cudownych porankach

Jeżeli znajdziecie coś ciekawego w tych obszarach, podzielcie się z innymi, którzy także są tym zainteresowani. Warto się dzielić!
Zapraszam! Adres grupy to: https://www.facebook.com/groups/zpasjaomocnychstronach/
Grupa jest zamknięta, ale jeżeli poprosicie o dostęp, to dodam Was jak najszybciej będzie to możliwe.

Ocena podcastu

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić, oceniając podcast w iTunes (lub Sticher). Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny.

Aby zostawić ocenę w iTunes w wyszukiwarce iTunes lub w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Z pasją o mocnych stronach”, kliknijcie na okładkę mojego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. :)

Jeżeli słuchacie podcastu na Androidzie i korzystacie ze Stitchera, to wejdźcie na npp.run/stitcher, zjedźcie na dół strony do sekcji “Show ratings and reviews”. Tam też możecie zostawić szczerą ocenę podcastu.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc!

O autorze

4
Dodaj komentarz

avatar
2000
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DominikKarolina Duchinska Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karolina Duchinska
Gość
Karolina Duchinska

Niesamowita ilość podobieństw. Ja też jestem aktywator, też pracowałam jako operacyjna, i uwielbiam Blancharda. Szkolę ludzi z tego stylu zarządzania :)

Dominik
Gość
Dominik

Intrygujące jest znajdować takie podobieństwa. Wykorzystujesz talenty Gallupa w szkoleniach? Swoje i osób, które uczysz. :)

Karolina Duchinska
Gość
Karolina Duchinska

Bardziej działam na świadomości, szczególnie w czasie rekrutacji, że ludzie oprócz doświadczenia mają talenty. Po przeczytaniu :”Złam wszystkie zasady” bardzo zmieniłam scenariusz rozmów rekrutacyjnych.

Dominik
Gość
Dominik

Świetna książka, też zmieniłem swoje podejście do tego tematu po jej przeczytaniu.

Ostatnie wpisy

Newsletter

Patronite

Kategorie