#90 Talenty w praktyce – jak to jest z tą sprzedażą? – rozmowa z Bartkiem Popielem

#

Czym jest dla Ciebie sprzedaż? Przyznam się. Dla mnie sprzedaż kojarzyła się jako coś bardzo trudnego, wręcz przykrego. Coś czego chciałem unikać jak ognia. Aż do momentu, kiedy zacząłem własną działalność. Mając własną działalność mam do wyboru zatrudnić kogoś do sprzedaży lub sprzedawać sam. Ponieważ nie chcę budować zespołu, to sprzedażą zająłem się osobiście. Uczę się jej. Odczarowuję. Chwilami nawet lubię. A ponieważ lubię uczyć się od najlepszych, poprosiłem Bartka Popiela o rozmowę o sprzedaży. Bartek w swoim działaniu, na blogu i na YouTube, niejednokrotnie pokazywał, że wie jak sprzedawać. I mówi o tym w naszej rozmowie. Serdecznie zapraszam Was do nauki sprzedaży, dobrej sprzedaży razem ze mną!

 

Linki

Patronite

Podoba się Wam mój podcast? Chcielibyście abym publikował nowe odcinki częściej? Teraz możecie mi w tym pomóc! Zapraszam Was na mój profil w serwisie Patronite, gdzie możecie wesprzeć mój podcast. Więcej szczegółów możecie przeczytać na tej stronie: http://npp.run/patronite Patroni tego podcastu to:

Patroni pomagają za pośrednictwem portalu patronite.pl.

 Grupa na FB

Działa już grupa „Z pasją o mocnych stronach” na FB. Jest w niej już kilkaset osób. W tej grupie możecie rozmawiać, dyskutować o:

  • talentach,
  • mocnych stronach,
  • produktywności,
  • wstawaniu wcześniej i cudownych porankach

Jeżeli znajdziecie coś ciekawego w tych obszarach, podzielcie się z innymi, którzy także są tym zainteresowani. Warto się dzielić! Zapraszam! Adres grupy to: https://www.facebook.com/groups/zpasjaomocnychstronach/ Grupa jest zamknięta, ale jeżeli poprosicie o dostęp, to dodam Was jak najszybciej będzie to możliwe.

Ocena podcastu

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić, oceniając podcast w iTunes (lub Sticher). Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny. Aby zostawić ocenę w iTunes w wyszukiwarce iTunes lub w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Z pasją o mocnych stronach”, kliknijcie na okładkę mojego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. :) Jeżeli słuchacie podcastu na Androidzie i korzystacie ze Stitchera, to wejdźcie na npp.run/stitcher, zjedźcie na dół strony do sekcji “Show ratings and reviews”. Tam też możecie zostawić szczerą ocenę podcastu. Z góry dziękuję za Waszą pomoc!

Transkrypt odcinka

 

O autorze

Ostatnie wpisy

Newsletter

Patronite

Kategorie