Narzędzia

N

This post is also available in: angielski

Narzędzia wspierające mój system produktywności

Nozbe logo

Nozbe – moje centrum dowodzenia. W Nozbe mam zapisane wszystkie zadania, projekty, następne kroki.

 

 

 

 

OneNote logoOneNote – cyfrowy notatnik. W nim przechowuję wszystkie notatki ze spotkań, teksty, tam robię mindmapy, przygotowuję się do warsztatów, opisuje produkty, robię szkice na stronę itd. OneNote dostępny jest na wszystkie platformy, których używam.
 

 

 

 

Freedom.to – usługa, która pozwala mi blokować dostęp do stron, serwisów i aplikacji, które mnie rozpraszają. Można dowolnie ustawić czas trwania sesji lub nawet ustalić stałe okresy, kiedy usługa działa. Na przykład między 18 a 22.

 

 

 

 

Goalscape logoGoalscape – przy pomocy tej aplikacji definiuję moje długofalowe cele w kontekście mojej wizji. Tam też zaznaczam postępy. W tej aplikacji mam zdefiniowane co jest dla mnie ważne teraz, w tym kwartale, za rok, za 5 lat.

Mailbird logoMailbird – aplikacja do obsługi poczty. Lubię ją bo mam bardzo przyjazny i łatwy interfejs. Mailbird obsługuje skótry klawiszowe Gmaila, które pomagają mi szybciej pracować z emailami.

 

 

Google Calendar Logo

 

Google Calendar – co tu dużo pisać, mój główny kalendarz.

 

 

 

 

Office 365 logo

Office 365 Home – dzięki niemu mam dostęp do aplikacji Office (Word, Excel), których mogę używać wszędzie. Dodatkowo mam 1TB przestrzeni w OneDrive, gdzie przechowuję wszystkie moje pliki.

Pozostałe

  • Skype – moje główne narzędzie do komunikacji.
  • Way of Life – aplikacja w telefonie, której używam aby śledzić moje zwyczaje i która pomaga mi budować dłuższe łańcuchy
  • Scanbot – aplikacja do skanowania notatek z flipchartów i notatników. Dzięki niej tworzę cyfrowe wersje wszelkich zapisanych przeze mnie materiałów.

Recent Posts

Newsletter

Categories