Współpraca

W

This post is also available in: angielski

Wiedza o talentach i mocnych stronach pomaga mi w wielu obszarach mojego życia, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych. Dzięki skupieniu się na obszarach związanych z rozwojem w oparciu o mocne strony jestem dużo bardziej efektywny i skuteczny w tym, co robię. Osiągam wiele więcej wybranych celów. Jestem spokojniejszy. A przede wszystkim wiem, co chcę osiągnąć i co powinienem robić, aby zrealizować moją wizję. Widząc jak bardzo pomaga mi ta wiedza, postanowiłem pomagać innym skorzystać z tego, co dają test StrengthsFinder i metoda rozwoju w oparciu o mocne strony. Chciałbym się z Wami podzielić tym, czego się nauczyłem przez ostatnie kilka lat. Dlatego tworzę tego bloga. I dlatego też chcę pomagać w inny sposób.

Poniżej opisałem, jak mogę pomóc w tym zakresie pomóc Tobie i Twojemu zespołowi. Zapraszam do kontaktu ze mną – chętnie odpowiem na wszelkie pytania!

 Co mogę zrobić dla Twojego zespołu

Budowanie zespołu pracującego w oparciu o mocne strony


Warsztaty z zespołem w oparciu o mocne strony jego członków

Warsztaty, podczas których pomagam członkom zespołu poznać ich mocne strony, nauczyć się je rozwijać i wykorzystywać w codziennej pracy.

Mocne strony w pracy menedżera


Wykorzystanie mocnych stron w pracy menedżera

Praca z menedżerem, w czasie której pomagam odkryć, jak wykorzystać mocne strony menadżera i członków zespołu w celu zwiększenia efektywności zespołu.

Wykorzystanie mocnych stron do skutecznej komunikacji w zespole


Pomoc w wykorzystaniu mocnych stron do stworzenia warunków do efektywnej komunikacji w zespole

Pomagam menedżerom i zespołom wykorzystać mocne strony, aby stworzyć warunki do efektywnej komunikacji w zespole, ucząc, jak delegować zadania oraz dawać informację zwrotną.

Efektywna praca w zespole rozproszonym


Wypracowanie warunków do efektywnej pracy w zespole rozproszonym

Pomagam menadżerom i zespołom dostrzec i nazwać wyzwania stojące przed zespołem rozproszonym, by stworzyć warunki do efektywnej pracy w takim zespole (różnice kulturowe, wirtualny dystans).

Co mogę zrobić dla Ciebie

Talenty w praktyce - od talentów do mocnych stron i ich wykorzystania w Twoim życiu


Pomoc w analizie talentów i znalezienia sposobu na ich praktyczne i produktywne wykorzystanie

Pomagam zrozumieć, jak talenty są widoczne w Twoim życiu. Mając tę wiedzę, możemy zaplanować ich rozwój i wykorzystanie w życiu codziennym, np. aby zaplanować dalszy rozwój kariery.

Produktywność z wykorzystaniem mocnych stron


Pomoc przy zaprojektowaniu własnego systemu produktywności – od wizji do najbliższego zadania

Pomagam odkryć i zdefiniować wizję oraz długoterminowe cele. Pomagam także zbudować system, pozwalający pracować nad zadaniami, które przybliżają do zrealizowania wizji. Pokazuję, jak usprawnić podstawowe działania klientów związane z codziennymi obowiązkami: komunikacją, e-mailami, spotkaniami i zarządzaniem własnymi zadaniami.

Ostatnie wpisy

Newsletter

Patronite

Kategorie