Współpraca

W

This post is also available in: angielski

Pomagam efektywnie osiągać cele wykorzystując talenty.

Stawiamy sobie cele i chcemy je osiągać, w dobry dla zespołu i organizacji sposób. Często jest to trudny proces. Wraz z zespołem uczysz się tego i mocno nad tym pracujesz. Chcesz aby ludzie w Twoim zespole byli zadowoleni i mogli pracować efektywnie dzięki wykorzystywaniu tego co mają w sobie najlepszego.

Uwielbiam pomagać w tym procesie, upraszczać go i sprawiać, aby był efektywny oraz prowadził do realizacji właściwych celów, we właściwy sposób. A przy tym abyś Ty oraz członkowie zespołu mogli korzystać ze swoich mocnych stron.

Chętnie będę towarzyszył i pomagał Tobie oraz Twojemu zespołowi w tej drodze.

Do naszej współpracy wnoszę moją wiedzę, wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy z mocnymi stronami, nawykami oraz najlepszymi technikami produktywności. Wnoszę też moje doświadczenie pracownika (kilka lat pracy jako programista), menedżera (zarządzanie zespołami stacjonarnymi i rozproszonymi) oraz szefa działu HR.

Jak pomagam?

W zależności od potrzeb, typu współpracy oraz sytuacji w zespole pomagam na różny sposób:

  • warsztaty stacjonarne i online – pracuję z całym zespołem lub grupą na raz. Warsztaty poprzedzone są wywiadem z liderem oraz zespołem. Po warsztatach pomagam menedżerowi zaplanować dalsze kroki w pracy z zespołem. 
  • konsultacje – stała współpraca z zespołem, towarzyszenie zespołowi w pracy, kiedy korzystają ze zdobytej wiedzy
  • coaching – praca 1:1 z wybranymi osobami z zespołów
  • kursy online – przygotowane dla zespołu kursy, które członkiowie zespołu mogą przechodzić w wybranym przez siebie czasie.

W czym mogę pomóc Twojemu zespołowi – w tym się specjalizuję

Zbudowanie zespołu, który korzysta ze swoich mocnych stron na co dzień – warsztaty stacjonarne i online

W zespole spotykają się różne osoby, z różnymi charakterami i talentami. Kiedy członkowie zespołu znają swoje talenty, ale też swoje słabości oraz umieją o tym rozmawiać, to w zespole dzieje się magia. Każdy z członków zespołu może pracować w obszarze swoich mocnych stron, co jest dla nas łatwiejsze, przyjemniejsze i sprzyjające wypadaniu w stan flow. Jednocześnie ludzie w zespole mogą świadomie wybierać kolegów i koleżanki do pomocy – właśnie na podstawie świadomości tego co każdy z nich wnosi do zespołu i jakie ma potrzeby.

Program warsztatów stacjonarnych i online jest bardzo podobny, sposób przeprowadzania ćwiczeń jest dotowany do realiów spotkania zdalnego.

 Praca z zespołem składa się z kilku kroków i tutaj jest opisana bardziej szczegółowo.

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności osadzonej na tej stronie internetowej  

Pozostałe warsztaty, które prowadzę

Poznanie i wykorzystanie technik produktywności zgodnych z celami zespołu – warsztaty stacjonarne i online

Gdybym zapytał ludzi z Twojego zespołu co to znaczy dla nich być produktywnym, to co bym usłyszał? W czasie prowadzenia warsztatów z produktywności i efektywności osobistej słyszę bardzo różne odpowiedzi.

Moją rolą jest pomóc zespołom wypracować ich podejście do produktywności. Pokazuję im na przykładach (ich i moich) wiele technik oraz narzędzi. Każdy ma szansę wybrać coś dla siebie, co sprawi, że będzie bardziej produktywny. A dzięki temu cały zespół będzie działał efektywniej.

Poznanie i praktyczne wykorzystanie technik rozwiązywania problemów

Czym jest problem? Od tego ptyania zaczynam warsztaty w czasie których wraz z uczestnikami uczymy się:

  • nazywać problemy i wyzwania – osobiste i te zespołowe
  • analizować zgłoszone problemy i wyzwania
  • planować wdrożenie rozwiązań
  • śledzić postęp

A to wszystko mając na uwadze emocjonalny cykl zmiany, czyli to jak członkiwie zespołu mogą reagować na zmiany związane z rozwiązaywaniem problemów i jak im pomóc w tym procesie.

Praca z liderami, aby mogli korzystać z talentów na co dzień

Poznanie talentów w zespole to dopiero początek. Potrzebna jest codzienna praca aby to podejście było stosowane. Ogromna w tym rola menedżera. Pracując z liderami i menedżerami pomagam im zrozumieć ich talenty, z których korzystają w pracy z zespołąmi. Razem z nimi projektujemy też jak talenty mogą być wnoszone do codzienności zespołu. Każdy zespół jest inny i dla każdeog zespołu warto zaprojektować podejście, które ma szanse dla tego zespołu działać.

W czym mogę pomóc Tobie?

Dla klientów indywidualnych prowadzę sesje coachingowe oraz przygotowałem kursy on-line i aplikację.

Sesje coachingowe

W ramach spotkań na sesjach coachingowych pomagam zrozumieć talenty, wybierać sposób ich rozwoju oraz praktycznego wykorzystania na co dzień, na przykład w komunikacji, produktywności, delegowaniu, osiągania celów, dawania informacji zwrotnej

Kurs on-line – poznaj talenty

Kurs jest przeznaczony dla osób, które zrobiły badanie Clifton Strenghts, znają swoje wyniki i chciałby zacząć pracę nad rozwojem swoich talentów. W ramach kursu dostaniesz dostęp do platformy, w której masz dostęp do 13 kroków, które przejdziesz i dzięki temu zaczniesz korzystać z Twoich talentów.

Szczegóły na stronie kurs.dominikjuszczyk.pl

Aplikacja intencjonalnie.pl – osiągaj swoje cele i buduj nawyki

Aplikacja ma jeden prosty cel – sprawić, że Twoje główne cele zostaną osiągnięte a Twój wybrany nawyk trwale zbudowany. Koncept jest bardzo prosty – będziesz mieć towarzysza, który pomoże Ci wytrwać w Twoich postanowieniach.

Już wkrótce!

Recent Posts

Categories

INTENCJONALNY NEWSLETTER
Co tydzień wysyłam list, w którym zapraszam do rozmowy i zadania sobie ważnych pytań.
Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-Perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.
INTENCJONALNY NEWSLETTER
Co tydzień wysyłam list, w którym zapraszam do rozmowy i zadania sobie ważnych pytań.
Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-Perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.
Jeszcze jeden krok – potwierdź zapis!
Bardzo się cieszę, że będę mógł się z Tobą dzielić przemyśleniami. Koniecznie kliknij potwierdzenie zapisu, które znajdziesz w swojej skrzynce mailowej (sprawdź też folder spam). Zaraz po tym przekieruję Cię na stronę z prezentami – „Twoje pierwsze kroki po poznaniu talentów" oraz kartami talentowymi.
Jeszcze jeden krok – potwierdź zapis!
Dziękuję!