Talenty w praktyce – Slajdy z prezentacji na Making Software Developer’s Meetup

T

Niedawno (14 czerwca 2016), na spotkania Making Software – Developers’ Meetup, miałem prezentację o talentach i ogólnie o rozwoju w oparciu o mocne strony. Większość ludzi na widowni to byli programiści. Było dużo ciekawych pytań. Wiele osób wciąż jest zdziwionych tym, że można bardziej skupiać się na rozwoju talentów niż na poprawianiu słabości! Szerzenia tej wiedzy nigdy zbyt wiele ;)

Slajdy z mojej prezentacji możecie zobaczyć na Slideshare. Jeżeli kogoś z Was zaciekawi coś co zobaczycie na prezentacji to zapraszam do rozmowy!

[slideshare id=63081968&doc=20160614-talentywpraktyce-makingsoftwarev2-160615073735]

O autorze

2
Dodaj komentarz

avatar
2000
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DominikŻaneta Jażdżyk Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Żaneta Jażdżyk
Gość
Żaneta Jażdżyk

Dobre pytania. Rzeczywiście podniosłabym rękę przy moim talencie + jednym z pozostałych – Analityk. Nie rozumiem dlaczego nie mam go w swojej piątce :D Zdecydowanie zadaje za dużo pytań :P
Mam wyrzuty sumienia. Strengthsfinder sporo mi uświadomił, ale czuję, że nadal nie dość skupiam się na swoich mocnych stronach. Gdybym zrobiła go wcześniej, gdy byłam bardziej aktywna zawodowo, a mniej – domowo…

Dominik
Gość
Dominik

Zadawanie pytań może wynikać także z Twoich innych talentów, np z Itellection. Może też być tak, że Analityk jest w Twoich dominujących talentach (talenty do 8-12 miejsca na Twojej liście, które równie mocno wpływają na to jak robisz rzeczy, jak reagujesz na świat i jak myślisz).

A co do StrengthsFindera, ja wykorzystuję tę wiedzę zarówno w pracy jak i w domu! Bardzo dużo nauczyliśmy się o sobie z żoną na podstawie analizy naszych talentów. Polecam!

Recent Posts

Newsletter

Categories