Talenty w praktyce – Slajdy z prezentacji na Making Software Developer’s Meetup

T

Niedawno (14 czerwca 2016), na spotkania Making Software – Developers’ Meetup, miałem prezentację o talentach i ogólnie o rozwoju w oparciu o mocne strony. Większość ludzi na widowni to byli programiści. Było dużo ciekawych pytań. Wiele osób wciąż jest zdziwionych tym, że można bardziej skupiać się na rozwoju talentów niż na poprawianiu słabości! Szerzenia tej wiedzy nigdy zbyt wiele ;)

Slajdy z mojej prezentacji możecie zobaczyć na Slideshare. Jeżeli kogoś z Was zaciekawi coś co zobaczycie na prezentacji to zapraszam do rozmowy!

[slideshare id=63081968&doc=20160614-talentywpraktyce-makingsoftwarev2-160615073735]

0 0 vote
Article Rating

O autorze

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Żaneta Jażdżyk
Żaneta Jażdżyk
4 lat temu

Dobre pytania. Rzeczywiście podniosłabym rękę przy moim talencie + jednym z pozostałych – Analityk. Nie rozumiem dlaczego nie mam go w swojej piątce :D Zdecydowanie zadaje za dużo pytań :P
Mam wyrzuty sumienia. Strengthsfinder sporo mi uświadomił, ale czuję, że nadal nie dość skupiam się na swoich mocnych stronach. Gdybym zrobiła go wcześniej, gdy byłam bardziej aktywna zawodowo, a mniej – domowo…

Dominik
Dominik
Reply to  Żaneta Jażdżyk
4 lat temu

Zadawanie pytań może wynikać także z Twoich innych talentów, np z Itellection. Może też być tak, że Analityk jest w Twoich dominujących talentach (talenty do 8-12 miejsca na Twojej liście, które równie mocno wpływają na to jak robisz rzeczy, jak reagujesz na świat i jak myślisz).

A co do StrengthsFindera, ja wykorzystuję tę wiedzę zarówno w pracy jak i w domu! Bardzo dużo nauczyliśmy się o sobie z żoną na podstawie analizy naszych talentów. Polecam!

Recent Posts

Newsletter

Categories

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x