
Podcast: Play in new window | Download
Zapisz się: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | Spotify | RSS
Słuchając podcastów, audycji radiowowych, oglądając filmy na YouTube mam wrażenie, że znam osoby, które do mnie mówią. Właśnie do mnie.
Podcastu Marka słuchałem już od ponad dwóch – trzech lat, jak większość z nas, słuchających podcasty w Polsce. I nagle, okazuje się, że mogę z Markiem porozmawiać. Dodatkowo mogę z nim porozmawiać o tematach, które mnie bardzo intersują – o tym jak talenty Marka pomagają mu w codziennej pracy, planowaniu i odpoczywaniu. Serdecznie Was zapraszam do tej rozmowy i poznania Marka przez pryzmat jego talentów.
Linki
- Mała Wielka Firma
- Marek na Facebook
- Mała Wielka Firma na Facebook
- Wy wszyscy moi ja Miłosz Brzeziński
- Homo Deus Yuval Harari
- Cała naprzód Michael Hyatt
- The Path – Sekta
- Ekonomia wdzięczności
- Dawaj i Bierz
Patronite
Podoba się Wam mój podcast? Chcielibyście abym publikował nowe odcinki częściej? Teraz możecie mi w tym pomóc! Zapraszam Was na mój profil w serwisie Patronite, gdzie możecie wesprzeć mój podcast.
Więcej szczegółów możecie przeczytać na tej stronie: http://npp.run/patronite
Patroni tego podcastu to:
- Jakub Niżniowski
- Maciej Płonczyński
- Katarzyna Gorzędowska
- Krzysztof Chodkowski
- Szymon Hennig
- Katarzyna Bieleniewicz
- Agnieszka Williams
- Wojtek Bartosik
- Rafał Zakrzewski
- Wojciek Gruszka
- Anna Kustosik
- Karolina Kochanowska-Piekarska
- Paulina Błajet
- Paweł Zaorski
- Natalia Kołodziejczyk
- Edwin Skaradziński
- Robert Hanx
- Marcin Engelmann
- Kamila Zielonka
- Eliza Śniegocka-Walkiewicz
- Sylwia Reichel
- Maciej Prokop
- Konrad Inglot
- Ewa Chuda
- Kasia Toczek
- Krzysztof Wolski
- Łukasz Szmigiel
- Szymon Dz
- Dorota Prokofij
- Radosław Podlaski
- Magdalena Seroka
- Kamil Smołucha
- Grzegorz Sendra
- Monika Bieńkowska
- Konrad Fugas
Patroni pomagają za pośrednictwem portalu patronite.pl.
Grupa na FB
Działa już grupa „Z pasją o mocnych stronach” na FB. Jest w niej już kilkaset osób. W tej grupie możecie rozmawiać, dyskutować o:
- talentach,
- mocnych stronach,
- produktywności,
- wstawaniu wcześniej i cudownych porankach
Jeżeli znajdziecie coś ciekawego w tych obszarach, podzielcie się z innymi, którzy także są tym zainteresowani. Warto się dzielić!
Zapraszam! Adres grupy to: https://www.facebook.com/groups/zpasjaomocnychstronach/
Grupa jest zamknięta, ale jeżeli poprosicie o dostęp, to dodam Was jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena podcastu
Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić, oceniając podcast w iTunes (lub Sticher). Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny.
Aby zostawić ocenę w iTunes w wyszukiwarce iTunes lub w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Z pasją o mocnych stronach”, kliknijcie na okładkę mojego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. :)
Jeżeli słuchacie podcastu na Androidzie i korzystacie ze Stitchera, to wejdźcie na npp.run/stitcher, zjedźcie na dół strony do sekcji “Show ratings and reviews”. Tam też możecie zostawić szczerą ocenę podcastu.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc!
Ćwiczenie z mową pożegnalną zawsze było dla mnie tak nieprzyjemne, demotywujące, smutne i przez to niepotrzebne, że nigdy go nie robiłam. Nawet nie próbowałam zastanowić się czemu tak do niego podchodzę. Od razu było odrzucane. I teraz trochę rozumiem czemu – po pierwsze “o zmarłych nie mówi się źle” więc mowa pogrzebowa kojarzy mi się z nieszczera i ogólną. Po drugie – jak to ma znaczenie, że coś będą o mnie mówić po śmierci, skoro ja tego nie usłyszę, nie będę mogła skomentować. Mnie już nie będzie. Wersja z tygodnie życia jest chyba jeszcze straszniejsza. Jeśli miałabym tylko tydzień nie byłabym w stanie zrobić nic, co bym chciała, więc robienie czegokolwiek nie ma sensu (wiem, że to brzmi strasznie, ale te ćwiczenia są dla mnie właśnie tak negatywne). Ale…nieświadomie kiedyś to ćwiczenie zrobiłam. Dotarło to do mnie dopiero po. Ale nie było w nim elementu śmierci. W “Dzienniku coachingowym” Kamili Rowińskiej jest takie ćwiczenie, ale trzeba napisać mowę jaką ktoś wygłosi przed Twoim wystąpieniem na bardzo ważnym evencie (może nawet na moją cześć, tego nie pamiętam). W tej mowie ma mnie przedstawić, powiedzieć o tym jaka jestem, co udało mi się osiągnąć. I to pisało się niesamowicie łatwo :)
Dzięki Monika za podzielenie się tą perspektywą. Dosyć często spotykam się z tego typu podejściem. I to co opisałaś jako alternatywa dla wielu osób będzie pomocne.
Czy w tym ćwiczeniu jest też miejsce na perspektywę prywatnego zycia i relacji?
ja opisałam wszystko co dla mnie jest sukcesem, czyli również to jak jestem postrzegana przez przyjaciół, rodzinę, znajomych, jakie mam z nimi stosunki. No i oczywiście sprawy zawodowe. Założyłam, że skoro ja mam za chwilę występować, skoro Ci wszyscy ludzie są tam dla mnie to też są ważni więc to nie mogło być tylko zawodowe.
I już wszystko jasne. Dziękuję :)
Książka “Dawaj i bierz” już jakiś czas temu mnie urzekła. :)
Rozumiem, że “Ekonomia wdzięczności” jest w podobnej tematyce (jeszcze jej nie czytałam)?
Dziękuję za podcast – p. Marek jest bardzo inspirującą osobą – w zasadzie z jego podcastów uczę się marketingu (oprócz przerabiania kursów w internecie).
Ja też od Marka bardzo dużo się uczę :)
Tak, jest napisana innym językiem, ale tak naprawdę mówi o bardzo podobnym podejściu.