fbpx

Podcast 050 – Słownik talentów – Współzależność (Connectedness)

P

„Nie ma przypadków, wszystko dzieje się z jakiegoś powodu” – Kamila Krukto mogłoby być motto osób, których talentem jest Współzależność. Osoby te widzą wzorce, relacje i połączenia tam gdzie inni widzą tylko chaos. Taki opis możecie przeczytać w materiałach o tym talencie. Ciekawy jestem jak bardzo usłyszycie tego typu podejście u Kamili Kruk, z którą rozmawiam o tym talencie. Dzięki Kamili, która w żywy, ciekawy, dojrzały i elokwentny sposób opowiada o Współzależności, bardzo dużo się o nim dowiecie. Serdecznie zapraszam!

 

Co to jest Słownik Talentów?

Warto zatrzymać się nad każdym z talentów z osobna, aby móc z talentów korzystać produktywnie, rozwijać je, dojrzewać i budować mocne strony. Każdy z nich ma swoje jasne i ciemne strony, wartości i potrzeby, obszary dojrzałości i niedojrzałości. Poznanie ich pomaga z nich korzystać w lepszy dla nas sposób.

Seria „Słownik talentów” jest poświęcona talentom. Każdy odcinek podcastu to wprowadzenie do talentu oraz rozmowa z osobą, która ma dany talenty. Dzięki temu możecie usłyszeć jak talenty „uwidaczniają się” na co dzień. Zachęcam Was do przesłuchania odcinków o własnych talentach, ale także o talentach Waszych bliskich oraz współpracowników.

Linki

Patronite

Podoba się Wam mój podcast? Chcielibyście abym publikował nowe odcinki częściej? Teraz możecie mi w tym pomóc! Zapraszam Was na mój profil w serwisie Patronite, gdzie możecie wesprzeć mój podcast.

Więcej szczegółów możecie przeczytać na tej stronie: http://npp.run/patronite

Patroni tego podcastu to:

 

Patroni pomagają za pośrednictwem portalu patronite.pl.

 Grupa na FB

Działa już grupa „Z pasją o mocnych stronach” na FB. Jest w niej już kilkaset osób. W tej grupie możecie rozmawiać, dyskutować o:

  • talentach,
  • mocnych stronach,
  • produktywności,
  • wstawaniu wcześniej i cudownych porankach

Jeżeli znajdziecie coś ciekawego w tych obszarach, podzielcie się z innymi, którzy także są tym zainteresowani. Warto się dzielić!
Zapraszam! Adres grupy to: https://www.facebook.com/groups/zpasjaomocnychstronach/
Grupa jest zamknięta, ale jeżeli poprosicie o dostęp, to dodam Was jak najszybciej będzie to możliwe.

Ocena podcastu

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić, oceniając podcast w iTunes (lub Sticher). Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny.

Aby zostawić ocenę w iTunes w wyszukiwarce iTunes lub w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Z pasją o mocnych stronach”, kliknijcie na okładkę mojego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. :)

Jeżeli słuchacie podcastu na Androidzie i korzystacie ze Stitchera, to wejdźcie na npp.run/stitcher, zjedźcie na dół strony do sekcji “Show ratings and reviews”. Tam też możecie zostawić szczerą ocenę podcastu.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc!

O autorze

2
Dodaj komentarz

avatar
2000
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Konrad FugasFranciszek Baterejko Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Franciszek Baterejko
Gość
Franciszek Baterejko

Cześć,
Dopiero zacząłem słuchać Twoich podcastów i trafiłem na ten odcinek. Pozytywna i inspirująca rozmowa ze „słonecznym” i inspirującym gościem – Kamilą. Też tak mam i szukam powiązań między przypadkowymi lub pozornie błahymi sytuacjami, jak w historii o zdaniu z notatnika podpowiadającym książkę „Więcej niż słowa”. Przy okazji chciałbym zapytać panią Kamilę, czy mogłaby zdradzić tytuł książki, o której mówiła przy okazji tej historii?
Pozdrawiam
Franek

Konrad Fugas
Gość
Konrad Fugas

Cześć Dominik!

Dzięki za odpowiedź! Odpowiedziałeś na pytanie z pozycji Big Picture, o co było pytanie. Jednoczesnie interesuje mnie też jak przechodzisz z ogólnej wizji, do szczegółów – tygodniowego / codziennego planowania. Jak łączysz ‚wpadające’ zadania z wizją? Jak decydujesz, którym zadaniom mówisz ‚tak’, a co automatycznie dostaje ‚nie’? Jakie masz kryteria, czy jest to po prostu ‚wewnętrzne przeczucie’ że wybierasz właściwie?

Pozdrawiam,
Konrad

Ostatnie wpisy

Newsletter

Patronite

Kategorie