Podcast

#75 Innowacja, czyli co? Rozmowa z Caroliną Pietyra.

#75 innowacja, czyli co?

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest wymyślać nowe rzeczy? A jak to jest wymyślać nie tylko nowe rzeczy ale innowacyjne? Ja często o tym myślę jak to jest móc to robić. Jakie kompetencje są do tego potrzebne? Kto może to robić? Jak to się robi? Postanowiłem podpytać o to u źródła, czyli porozmawiać z Caroliną Pietyra, która zajmuje się innowacjami zawodowo. W rozmowie rozmawialiśmy o tym czym innowacja w ogóle jest, jak się pracuje z klientami, którzy przychodzą po innowacje, kto i jak pracuje nad wypracowaniem innowacji. I słowo wypracowanie nie jest tu przypadkowe. Serdecznie zapraszam do naszej rozmowy!

Linki

Patronite

Podoba się Wam mój podcast? Chcielibyście abym publikował nowe odcinki częściej? Teraz możecie mi w tym pomóc! Zapraszam Was na mój profil w serwisie Patronite, gdzie możecie wesprzeć mój podcast.

Więcej szczegółów możecie przeczytać na tej stronie: http://npp.run/patronite

Patroni tego podcastu to:

Patroni pomagają za pośrednictwem portalu patronite.pl.

 Grupa na FB

Działa już grupa „Z pasją o mocnych stronach” na FB. Jest w niej już kilkaset osób. W tej grupie możecie rozmawiać, dyskutować o:

  • talentach,
  • mocnych stronach,
  • produktywności,
  • wstawaniu wcześniej i cudownych porankach

Jeżeli znajdziecie coś ciekawego w tych obszarach, podzielcie się z innymi, którzy także są tym zainteresowani. Warto się dzielić!
Zapraszam! Adres grupy to: https://www.facebook.com/groups/zpasjaomocnychstronach/
Grupa jest zamknięta, ale jeżeli poprosicie o dostęp, to dodam Was jak najszybciej będzie to możliwe.

Ocena podcastu

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić, oceniając podcast w iTunes (lub Sticher). Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny.

Aby zostawić ocenę w iTunes w wyszukiwarce iTunes lub w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Z pasją o mocnych stronach”, kliknijcie na okładkę mojego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. :)

Jeżeli słuchacie podcastu na Androidzie i korzystacie ze Stitchera, to wejdźcie na npp.run/stitcher, zjedźcie na dół strony do sekcji “Show ratings and reviews”. Tam też możecie zostawić szczerą ocenę podcastu.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc!

Transkrypt odcinka

You may also like
Podcast 041 – Słownik talentów – Zbieranie (Input)
Podcast 059 – czym jest facylitacja i co robi facilitator
Podcast 067 – Słownik talentów – Strateg (Strategic)