Zapisz się na newsletter

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-Perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.
Przykładowy list, który wysyłam w każdą sobotę. 📪
Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-Perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.
Przykładowy list, który wysyłam w każdą sobotę. 📪

Talenty Gallupa w zespole – warsztaty talentowe

Forma warsztatów – do wyboru razem z klientem. Zwykle przeprowadzamy je w jeden z poniższych sposobów.
– stacjonarnie – spotykamy się fizycznie w wybranym przez klienta miejscu. Takie warsztaty trwają zwykle około 7 godzin. W trakcie mamy przerwę na lunch.
– online – dwa spotkania po 3,5 godziny każde. Najczęściej są to spotkania dzień po dniu, ale jest też możliwość rozłożenia tego w czasie.
– online – cztery spotkania, po 2 godziny każde. Spotkania rozłożone w czasie, na przykład każde spotkanie w kolejnych tygodniach.

Każda z tych form warsztatów ma swoje zalety i wady. Dobieramy ich formę do potrzeb klienta.

Liczba uczestników i uczestniczek
– zwykle do 25 osób
– porozmawiajmy – być może dla Twojego zespołu zaprojektujemy coś specjalnego

Język
– angielski lub polski

W ramach warsztatu
– nagrane video lub krótkie spotkanie online z zespołem – informacja o programie warsztatów
– rozmowa z liderami i liderkami po warsztacie

Zespół oparty na mocnych stronach to zespół, którego członkowie znają swoje mocne strony oraz mocne strony współpracowników i umieją z nich korzystać, aby działać efektywnie, osiągając cele, które zostały przed nimi postawione. Wspieram w budowie takich zespołów.

 • Specjalizuję się w warsztatach online, które prowadzę po polsku i po angielsku – maksymalnie wykorzystuję zalety pracy online, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat pracy z grupą.
 • Przeprowadzam grupę przez proces budowania zespołu opartego na mocnych stronach, na co zwykle składają się:
  • warsztaty,
  • praca z liderką/liderem zespołu,
  • półroczne lub dłuższe wsparcie – seria co najmniej trzech uzupełniających mniejszych warsztatów,
  • podsumowanie współpracy i wybranie „ambasadorów talentów”,
  • opcjonalne konsultacje 1:1 z członkami zespołu.
 • Wspieram w zaprojektowaniu śledzenia wpływu pracy z talentami na czynniki biznesowe.

Cel

ZESPÓŁ OPARTY O MOCNE STRONY

Zespół oparty o mocne strony, to zespół w którym są osoby, które znają swoje własne talenty i wiedzą jak z nich korzystać. Znają też talenty swoich współpracowników i współpracowniczek i umieją wykorzystać tę wiedzę do skutecznej komunikacji, przekazywania informacji zwrotnej, delegowania zadań, współpracy itd. 

WSPÓLNY JĘZYK

Zespoły dostają wspólne słownictwo i wspólny język do nazywania zachowań, potrzeb, oczekiwań oraz sposobów działania. W efekcie mają narzędzie do szybkiego i konkretnego określania sposób działania, myślenia i dostarczania efektów.

ZWIĘKSZONA EFEKTYWNOŚĆ ZESPOŁU

Według badań Gallupa, zespołu które wykorzystują w swojej pracy wiedzę o talentach zwiększają swoją efektywność, wzrasta współczynnik zaangażowania i raportowane jest większa satysfakcja z pracy – co jest wynikiem tego, że częściej działają w zakresie swoich talentów i mocnych stron.

Video z ofertą

Zapraszam do kontaktu za pomocą dowolnego z poniższych kanałów.

Mój adres mailowy: kontakt [ a t ] npp.run

Napisz do mnie wiadomość:

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Dominik Juszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dominik Juszczyk Near-perfect Performance. Wysyłając wiadomość, przekazujesz mi adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności osadzonej na tej stronie internetowej