fbpx

Podcast 010 – Wywiad z Krzysztofem Chodkowskim, moim Accountability partnerem

P

Wielokrotnie pisałem i mówiłem o tym, jak istotne jest to, aby mieć partnera, który pomaga Wam (Nam) osiągać cele. W tym odcinku rozmawiam z moim Accountability Partnerem  –  Krzysztofem Chodkowskim. Więcej o Krzyśku możecie dowiedzieć się, odwiedzając jego profil na LinkedIn lub profil Wykładziny, branżowego spotkania, którego Krzysztof jest współtwórcą i organizatorem. Odkąd Krzysiek został moim partnerem moja skuteczność w realizowaniu celów ogromnie wzrosła. Zachęcam Was do posłuchania tego odcinka!

W odcinku rozmawiamy między innymi:

 • o tym, jak sobie pomagamy,
 • jak się spotkaliśmy,
 • jak wyglądają nasze spotkania,
 • o talentach Krzysztofa,
 • o znajdowaniu czasu na pasję i hobby.

Linki, o których wspominaliśmy w odcinku

 • Wykładzina  –  spotkania profesjonalistów komunikacji
 • opaski Fitbit  –  opaski tej firmy używamy z Krzyśkiem, dzięki temu możemy wzajemnie rywalizować. Ale opasek śledzących aktywność jest teraz mnóstwo. Każdy może wybrać coś dla siebie.
 • Jeff Sanders  – The 5am miracle  –  podcast i blog poświęcony produktywności
 • The 5am miracle club  –  grupa na Facebooku, w której spotkaliśmy się z Krzyśkiem
 • The 12 week year  –  pomysł na planowanie na 12 tygodni zamiast na cały rok  –  Książka oraz artykuł
 • The One Thing  –  książka, w której autorzy opisują potrzebę posiadania jednego głównego celu. Dają też wiele praktycznych rad, jak taki cel określić i jak z nim pracować.
 • Thinking, fast and slow  –  książka, o której wspomniałem przy okazji mówienia o teście StrengthsFinder. Opisany jest tam System 1 (intuicyjny) oraz System 2 (logicnzy), jakich używamy do podejmowania decyzji.
 • Adres mailowy Krzyśka: krzysiek.chodkowski [małpka] gmail.com

Grupa na FB

Działa już grupa „Z pasją o mocnych stronach” na FB. Jest w niej już kilkadziesiąt osób. W tej grupie możecie rozmawiać, dyskutować o:

 • talentach,
 • mocnych stronach,
 • produktywności,
 • wstawaniu wcześniej i cudownych porankach

Jeżeli znajdziecie coś ciekawego w tych obszarach, podzielcie się z innymi, którzy także są tym zainteresowani. Warto się dzielić!

Zapraszam! Adres grupy to: https://www.facebook.com/groups/zpasjaomocnychstronach/

Grupa jest zamknięta, ale jeżeli poprosicie o dostęp, to postaram się jak najszybciej Was do niej dodać.

Ocena podcastu

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić, oceniając podcast w iTunes (lub Sticher). Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny.

Aby zostawić ocenę w iTunes, w wyszukiwarce iTunes lub w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Z pasją o mocnych stronach”, kliknijcie na okładkę mojego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. :)

Jeżeli słuchacie podcastu na Androidzie i korzystacie ze Stitchera, to wejdźcie na npp.run/stitcher, zjedźcie na dół strony do sekcji “Show ratings and reviews”. Tam też możecie zostawić szczerą ocenę podcastu.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc!

O autorze

7
Dodaj komentarz

avatar
2000
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Kasia KrzywickaDominikMonika Mona Maraborikamilaurbaniak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia Krzywicka
Gość
Kasia Krzywicka

Dominik, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o formule takich spotkań? Rozumiem, że omawiacie swoje cele na kolejny tydzień oraz rozliczacie się z poprzedniego tygodnia, ale może jest jakiś klucz wg którego przeprowadzacie takie rozmowy lub schemat? Zdaję sobię sprawę, że w dużej mierze zależy to od osób oraz naszych potrzeb, ale może są jakieś „złore rad” czy utarte schetamty takiego spotkania? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Monika Mona Marabori
Gość
Monika Mona Marabori

Rewelacyjny podcast! Jak wszystkie zresztą :) Też muszę poszukać kogoś takiego. Teraz bardzo szybko ruszyłam do przodu, ale ze wsparciem czuję, że pofrunę ;)

Dominik
Gość
Dominik

Wsparcie niesamowicie pomaga :) Sprawdzone!

kamilaurbaniak
Gość
kamilaurbaniak

Właśnie kogoś takiego potrzebuję :) Typ zobligowany ze mnie i spowiadanie się przed kimś może być dla mnie jedyną opcją ratunku :)

Dominik
Gość
Dominik

Na grupie FB właśnie jest temat o tworzeniu takich partnerstw i szukaniu partnerów wśród jej członków :) Zapraszam – może tam znajdziesz partnera produktywności :) https://www.facebook.com/groups/zpasjaomocnychstronach/

kamilaurbaniak
Gość
kamilaurbaniak

Dziękuję :) Już zapisana!

Ostatnie wpisy

Newsletter

Patronite

Kategorie