Podcast 026 – Słownik talentów – Maksymalista (Maximizer)

P

Podcast 026 – Słownik talentów – Maksymalista (Maximizer)

Zapraszam was do kolejnego odcinka serii “Słownik talentów”, poświęconemu talentowi Maksymalista (Maximizer). Jak zwykle z gościem, który ma tytułowy talent w swoim Top 5. Bohaterem tego odcinka jest Michał Szafrański. Rozmawialiśmy o tym jak jego talent pomaga mu w pracy, którą wykonuje na co dzień i z której większość z Was go zna. Ale opowiada także, jak ten talent jest widoczny we współpracy z innymi, u Michała jako szefa czy też przy kupowaniu samochodu. Dużo praktycznych informacji. Jak to u Maksymalisty ;) Zapraszam!

Co to jest Słownik Talentów?

Warto zatrzymać się nad każdym z talentów z osobna, aby móc z talentów korzystać produktywnie, rozwijać je, dojrzewać i budować mocne strony. Każdy z nich ma swoje jasne i ciemne strony, wartości i potrzeby, obszary dojrzałości i niedojrzałości. Poznanie ich pomaga z nich korzystać w lepszy dla nas sposób.

Seria „Słownik talentów” jest poświęcona talentom. Każdy odcinek podcastu to wprowadzenie do talentu oraz rozmowa z osobą, która ma dany talenty. Dzięki temu możecie usłyszeć jak talenty „uwidaczniają się” na co dzień. Zachęcam Was do przesłuchania odcinków o własnych talentach, ale także o talentach Waszych bliskich oraz współpracowników.

Linki

Transkrypt podcastu

Transkrypt odcinka jest dostępny tutaj. Jeżeli wolicie czytać niż słuchać to zapraszam!

Patronite

Podoba się Wam mój podcast? Chcielibyście abym publikował nowe odcinki częściej? Teraz możecie mi w tym pomóc! Zapraszam Was na mój profil w serwisie Patronite, gdzie możecie wesprzeć mój podcast.

Więcej szczegółów możecie przeczytać na tej stronie: http://npp.run/patronite

Patroni tego podcastu to:

Patroni pomagają za pośrednictwem portalu patronite.pl.

Grupa na FB

Działa już grupa „Z pasją o mocnych stronach” na FB. Jest w niej już kilkaset osób. W tej grupie możecie rozmawiać, dyskutować o:

  • talentach,
  • mocnych stronach,
  • produktywności,
  • wstawaniu wcześniej i cudownych porankach

Jeżeli znajdziecie coś ciekawego w tych obszarach, podzielcie się z innymi, którzy także są tym zainteresowani. Warto się dzielić!
Zapraszam! Adres grupy to: https://www.facebook.com/groups/zpasjaomocnychstronach/
Grupa jest zamknięta, ale jeżeli poprosicie o dostęp, to dodam Was jak najszybciej będzie to możliwe.

Ocena podcastu

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić, oceniając podcast w iTunes (lub Sticher). Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny.

Aby zostawić ocenę w iTunes w wyszukiwarce iTunes lub w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Z pasją o mocnych stronach”, kliknijcie na okładkę mojego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. :)

Jeżeli słuchacie podcastu na Androidzie i korzystacie ze Stitchera, to wejdźcie na npp.run/stitcher, zjedźcie na dół strony do sekcji “Show ratings and reviews”. Tam też możecie zostawić szczerą ocenę podcastu.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc!

0 0 vote
Article Rating

O autorze

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Biohaker.pl
Biohaker.pl
1 rok temu

Spójność wypowiedzi Michała jak po najlepszym koktajlu nootropów :-) A tak na poważnie, bardzo interesująco i merytorycznie poprowadzony wywiad. Tak mogę zaczynać każdy dzień. Pozdrawiam – Maksymalista Aktywator.

Aleksandra | blog.stabrawa
Aleksandra | blog.stabrawa
1 rok temu

Pierwszy raz o teście słyszałam właśnie w 25 odcinku podcastu Michała, było to ponad rok temu. Kilka dni temu w końcu usiadłam do testu – u mnie nr okazał się maksymalista. Szukając interpretacji tego talentu u Ciebie na blogu, byłam zaskoczona że to Michał ma go w top 5 (bo przyznaję że zupełnie pamiętałam jego “piątki”). Tym bardziej, że dla mnie, jest on wzorem pod kątem stylu pracy, jakości i skuteczności.
Świetna rozmowa! :)

Dominik
Dominik
Reply to  Aleksandra | blog.stabrawa
1 rok temu

Cieszę się, że trafiłaś na test Gallupa, jestem pewien, że będzie to dla Ciebie ciekawy czas odkrywania talentów. :)

Dzięki za miłe słowa!

Igor Mróz
Igor Mróz
1 rok temu

Ciekawe, trafiłem na Twój podcast relatywnie późno i jakoś nie wgrzebywałem się bardziej, ale teraz się wgrzebałem i to jeden z ciekawszych odcinków. Mam już ciekawą hipotezę dlaczego tak, jak z jednej strony bardzo cenię i podziwiam Michała, tak z drugiej coś mi straszliwie w nim nie pasuje :D

Julia Stencel
Julia Stencel
2 lat temu

Bardzo ciekawe podcasty! Dowiedziałam się od Ciebie Dominik o talentach Gallupa, zrobiłam test i to mi powyjaśniało wiele moich zachowań. Już niemalże rutynowo słucham podcastu wieczorem :) Dodatkowo z Twojego podcastu wyciągam wiele różnych linków do innych ciekawych blogów i książek, co jest bardzo cenne. Dzięki wielkie:D

Mateusz Prusaczyk
Mateusz Prusaczyk
2 lat temu

Świetny rozmówca, a odcinek naprawdę inspirujący – myślę, że nawet dla osób które tego talentu nie posiadają! :)

Jedna uwaga – momentami są duże rozbieżności w głośności Tobą Dominik, a Michałem.

Dominik
Dominik
Reply to  Mateusz Prusaczyk
2 lat temu

Pracuje nad tym :)

Recent Posts

Newsletter

Categories

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x